środa, 23 listopada 2011

GIVEAWAY - In LOVE With FASHION.com !!!!

Tym razem mam coś dla wielbicielek sklepu internetowego: www.inlovewithfashion.com
Macie niebywałą okazję wygrać jedą z tych niebanalnych, kobiecych sukienek !
Co trzeba zrobić, aby ją wygrać?
Zasady są proste:

1. POLUBIĆ LOVE na FACEBOOK'u ---> tutaj
2. POLUBIĆ Just Her Fashion na FACEBOOK'u--->tutaj,
bądź dodać blog do obserwowanych !
3. Zostawić pod tym postem komentarz z imieniem, nazwiskiem oraz adresem email !
 
Macie czas do 29.11.2011 !!


POWODZENIA !!!

Magdalena Rokita madzia.rokitka@gmail.com

143 komentarze:

  1. lubie oba profile na facebook'u i obserwuję bloga ;)

    agnieszkazg@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne są.....:)

    magdajasionek1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. Zrobione!
    Obserwuję jako Catus
    na FB lubię jako Iwonka O
    cyprian-25@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  4. paulinda2@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  5. zrobione :)
    n.chwialkowska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  7. Nina Závodská
    inpeaceugo@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  8. Sylwia Sala sylwiavip2@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  9. Magdalena Jasionek
    magdajasionek1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  10. Karolina stola
    karolina.stola@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  11. Malwina Hetman, malwina.h@o2.pl
    cudne są te sukienki :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Magdalena Wrona
    magdulka_w@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  13. Kamila Fałowska
    kamila.falowska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  14. Weronika Rzymska
    wer.rzymska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  15. Olga Piotrowska
    olgapiotrowska@vp.pl
    oj przydałby się bardzo na 18astke..

    OdpowiedzUsuń
  16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  18. ta druga jest śliczna <3



    Agata Myga
    agg.myga@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  19. Kinga Surgot

    lady_kinia@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  20. Obserwuję ;)
    Aleksandra Najda
    aleksandra.najda@yahoo.pl

    OdpowiedzUsuń
  21. Dominika Chudzik
    domi.nika600@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  22. Agnieszka Insińska
    agnieszkazg@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  23. Ewelina Zmysłowska
    ewelina.leszno@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  24. Angelika A.

    Caesello@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  25. Kaśko Kowalik

    myszkakati@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  26. Ola Bilicz,
    tuesowa@o2.pl

    ;)

    OdpowiedzUsuń
  27. Sandra Szymańska
    s.17@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  28. Michalina Polak, linka1995@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  29. Karolina Celińska
    carolinecloset@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  30. Natalia Pituła

    nataliap2103@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  31. Melania Wójcik
    melania.wojcik@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  32. Celina Nowrotek
    cnowrotek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  33. Kasia Marciniak
    k.marciniak4@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  34. Marcelina Kitlas

    mki@aol.pl

    OdpowiedzUsuń
  35. Patrycja Zacierka
    patinka95@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  36. Justyna Szary
    justyna1895@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  37. Agata Stawikowska

    agataa8@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  38. Kamila Banaszczyk
    kamila.yk5@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  39. Ania Winogrodzka
    annawinogrodzka1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  40. Natalia Jędrusik

    natalia.nattt@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  41. Marta Parada

    marta.par@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  42. Julia Walkowicz
    rapuncelam@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  43. Dominika Dec, kleopatra2661@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  44. Kasia Gradowska
    kasia_gradowska3@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  45. Marta Wypych
    ewidentnaminimalistyczka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  46. Aleksandra Sieklicka
    o_sieklicka@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  47. Justyna Jan
    jusjan18@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  48. Benita Śmigielska

    bs22@tlen.pl

    jak coś to rezerwuję tą kiecunie po prawej na dole ;)

    OdpowiedzUsuń
  49. Magda Kustra
    magda_kustra@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  50. Agnieszka Dybala
    wiewiorka.dzaga@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  51. Małgorzata Szczęch gosia_szczech@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  52. :))))))
    Sabina Mikulášková
    sabik0@seznam.cz

    OdpowiedzUsuń
  53. Aleksandra Górska
    deskoolka@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  54. Alicja Porowska
    alicja.porowska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  55. Monika Białek
    monika.bialek.4@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  56. Agata Różańska ;)
    agaatkaa@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  57. Weronika Dyrka
    weronika.dyrka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  58. Ola Tarsa
    olga-lawinska-tarsa@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  59. Agnieszka Różycka
    agnieszque89@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  60. ilona pawlowska, kokunio@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  61. Natalia Błażkiewicz
    nblazkiewicz@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  62. Karolina Orłowska
    korlowska2@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  63. Kinga Koźniewska
    kinga11099@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  64. Martyna Kraus
    martynakraus@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  65. Paulina Furman
    paulii92@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  66. Romana Musilová
    romccca@atlas.cz

    OdpowiedzUsuń
  67. Joanna Spychalska
    asienka5@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  68. Katarzyna Szornak
    kas69@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  69. Katarzyna Maniszewska
    kamman91@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  70. Aneta Krzemińska
    aneciala@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  71. Ewa Zielińska
    rykoszetem@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  72. Jagoda Kaczmarek
    ton-chocolat@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  73. Kasia Chudziak
    katarzyna2218@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  74. Karolina Stawikowska
    kina457@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  75. Karolina Zagoździńska

    karolynka94@o2.pl

    ;))

    OdpowiedzUsuń
  76. Karolina Łączkowska
    mucka94@gazeta.pl

    OdpowiedzUsuń
  77. Ania Winogrodzka
    annawinogrodzka1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  78. Anna Mastalerz
    arabesque.a@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  79. Sylwia Łazarczyk
    syka71@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  80. Jagoda Łazarczyk
    temidora@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  81. Jagoda Łazarczyk
    temidora@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  82. tofiluk ada
    xadriannax@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  83. karolina łączkowska
    kara2006@gazeta.pl

    OdpowiedzUsuń
  84. Paulina Kołakowska
    paulakolakowska17@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  85. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  86. Anna Kopeć

    annakopec9@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  87. Patrycja Kędzior

    patrycjak17@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  88. Marta Janus
    martajanus90@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  89. Joanna Mikulska
    j.mikulska92@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  90. Wiktoria Sławińska
    wika15.12@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  91. Gabriela Milczarek, gabrysia2208@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  92. Bernadetta Płachta beniusia16@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  93. Magdalena Pawłowska
    magdalenap4@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  94. Wiktoria Bolko wiktoria92@gazeta.pl

    OdpowiedzUsuń
  95. praweserce@wp.pl
    Paulina Bzdyk
    Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  96. Paulina Jabłońska
    ppaulaa14@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  97. Agnieszka Jędrzejczak
    agnieszkajedrzejczak7@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  98. Dominika Puchalska
    dominika.puchalska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  99. Małgorzata Zuchniak
    go_sia_z@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  100. Karolina Syta
    gresja@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  101. Magdalena Rokita
    madzia.rokitka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  102. Aleksandra Ujmowicz
    ola_uj@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  103. anies00@gmail.com

    Agnieszka Polańska

    OdpowiedzUsuń
  104. Agnieszka Bogusz
    agnieszkadudek82@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  105. Agnieszka Moskwa

    dailyperfect@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  106. Magda Rzepkowska
    madalenaa1993@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  107. Magdalena Kosowska
    madziulka154@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  108. Marlena Łabaj
    marlenalabaj@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  109. Nina Herzberg

    herzberg.nina@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  110. Kamila horodecka

    ka.93@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  111. Kamila Kalinka
    kalina.13@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  112. Dorota Kucharska
    dorota1992@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  113. KLAUDIA BABIK
    klaudiababik@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  114. Adrianna Murawka
    amurawka@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  115. Kaja Łukiewicz
    withvanity@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  116. Klaudia Hała haleczkasm@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  117. Paulina Rześna
    pelapantera@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  118. Katarzyna Boś

    kasiabos@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  119. mozna jeszcze?
    Agata S.
    lady.astaaa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  120. Olga Pawłoszek
    olga_o1@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  121. Right on. I discover a little something totally new and challenging on pages I stumble upon on http:
    //justherfashion.blogspot.com/ regularly.
    It's never a bad idea to connect with the ideas and material of other writers and link to other sites.

    Also visit my web site - caeumsa.com

    OdpowiedzUsuń

KAŻDA OPINIA JEST DLA MNIE WAŻNA ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...