czwartek, 1 grudnia 2011

GIVEAWAY - Dash44.pl

Dziś kolejny konkurs!
Tym razem mam dla Was bon na kwotę 50zł do wydania w sklepie internetowym  Dash44

Co trzeba zrobić?
-Zasady są proste:

1. Polubić na Facebooku Dash44  (T U T A J )
2. Polubić na Facebooku 
Just Her Fashion(tutaj)
bądź dodać blog do obserwowanych.
3. Zostawić pod tym postem komentarz z imieniem i nazwiskiem oraz e-mail.

Macie czas do 11.12.2011

ps Tylko osoby spełniajcie wszystkie 3 punkty będą brały udział w losowaniu.
 O wiele więcej fajnych modeli znajdziecie na stronie--> www.dash44.pl

 Kasia Gołębiowska

katarzyna.golebiowskaa@gmail.com

272 komentarze:

  1. Martyna Ulanowska
    marti.u_g@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Kamila Banaszczyk kamila.yk5@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Marta Wypych
    ewidentnaminimalistyczka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  4. Zgłaszam się ;)

    Katarzyna Jończyk
    dinitte@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  5. Patrycja Bechta
    mustkill@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  6. Olga Piotrowska
    olgapiotrowska@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  7. Kasia Gocka (obserwuję jako Katarzyna)
    gogunia3@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  8. Anna Bernat
    bernatanna@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  9. Julia Lisowska

    Quila.Lily@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  10. Karolina Godlewska
    godles131@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  11. Piękne te buty! Jeszcze nigdy nic nie wygrałam, ale trzeba próbować:)
    Faustyna Szulfer, faustyna06@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  12. Paulina Prełowska, perelkaaa13@wp.pl ; )

    OdpowiedzUsuń
  13. patrycja112@op.pl patrycja mikolajczyk

    OdpowiedzUsuń
  14. wszystko zrobione:)

    Agnieszka Insińska
    agnieszkazg@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  15. Magdalena Wilk
    madzia71a@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  16. ilonapawlowska, kokunio@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  17. Marta Hatys hatys.marta@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  18. Elżbieta Harowicz
    elah788@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  19. Kasia Marciniak
    k.marciniak4@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  20. Małgorzata Szczęch , gosia_szczech@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  21. Marta z Bełchatowa1 grudnia 2011 19:21

    Marta Kamieńska martini1011@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  22. Sylwia Krzysiak calli.sta@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  23. Iwonka Okragla
    cyprian-25@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  24. Żaneta Bielecka
    marissia56@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  25. Marta z Bełchatowa1 grudnia 2011 19:27

    Marta Kamieńska martini1011@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  26. Patrycja Zacierka
    patinka95@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  27. Anna Malinowska len3110@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  28. Marta Kołodziejska,
    mejdinka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  29. Gabriela Kruk
    gabriela.kruk90@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  30. Magdalena Pawłowska
    magdalenap4@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  31. Monika Kotowska
    monika3434@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  32. Magda Żoch
    zbikuel@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  33. Jagoda Łazarczyk
    temidora@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  34. Justyna Jarząbska
    5inthemorningg@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  35. Marta Górazda
    marta.gorazda@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  36. Kaśko Kowalik

    myszkakati@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  37. Agnieszka Dybala
    wiewiorka.dzaga@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  38. olga_o1@o2.pl
    Olga Pawłoszek

    OdpowiedzUsuń
  39. Hanna Kelner
    madamefly@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  40. Maja Urbańska
    urbanskamaja@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  41. Paulina Furman
    paulii92@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  42. Ze względu na ochronę danych osobowych podam tylko pierwszą i ostatnią literę nazwiska
    Aleksandra G....a
    deskoolka@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  43. Marta Sędziak !
    martusiakotek_91@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  44. Diana R.
    dianula356@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  45. Agnieszka Różycka
    agnieszque89@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  46. Dominika Chudzik
    domi.nika600@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  47. Sylwia Piszczatowska
    piszczatowska.s@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  48. Marcelina Kitlas
    mki@aol.pl

    OdpowiedzUsuń
  49. Magdalena Boruta
    magdziab92@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  50. Anna dudkowiak
    aniulka953@wp.pl

    na fejsie jako anniblog :)

    OdpowiedzUsuń
  51. Ewa Falczewska
    porcelanka14@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  52. Karolina Zagoździńska

    karolynka94@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  53. Magdalena Jezierska

    magda470@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  54. Karolina Syta
    karolina_syta@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  55. Oliwia Rusznica
    e250@wp.pl pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń
  56. Paulina Bzdyk
    praweserce@wp.pl
    Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  57. Kasia Gołębiowska

    katarzyna.golebiowskaa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  58. Magda Jasionek
    magdajasionek1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  59. Kamila Olbrycht
    heart_17@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  60. Aneta Krzemińska
    aneciala@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  61. Dominika Puchalska

    dominika.puchalska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  62. Olga Ruszkowska

    hip-ola@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  63. Aleksandra Nowakowska

    imolka99@spoko.pl

    OdpowiedzUsuń
  64. Justyna Jan

    jusjan18@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  65. Dawid Bienkowski
    DAWIDMQ@GMAIL.COM

    OdpowiedzUsuń
  66. Anna Błotko

    abihom@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  67. Joanna Chrzanowska

    chrzanowskaj@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  68. Aleksandra Marzęda
    ollllka90@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  69. Malwina Mielczarek
    malwacubi@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  70. Sandra Dobrzyniak
    sandra_dobrzyniak@windowslive.com

    OdpowiedzUsuń
  71. Wiktoria Sławińska

    wika15.12@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  72. Natalia Pituła

    nataliap2103@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  73. Maria Przewłocka
    mania71@interia.pl
    Pozdrowienia

    OdpowiedzUsuń
  74. Dagmara Wantuch
    nati45@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  75. Monika Białek
    monika.bialek.4@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  76. Justyna Szary
    justyna1895@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  77. Dorota Kucharska
    dorota1992@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  78. Ania Szabla
    ann130sz@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  79. Nikola Nicova
    arganiska@seznam.cz

    OdpowiedzUsuń
  80. Sabina Mikulášková
    sabik0@seznam.cz

    OdpowiedzUsuń
  81. AgataPiekarska
    boskagusia3@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  82. Magda Kustra
    magda_kustra@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  83. Kamila Florczak
    kamila.florczak@hotmail.com

    OdpowiedzUsuń
  84. Wiktoria Bolko wiktoria92@gazeta.pl

    OdpowiedzUsuń
  85. Aleksandra Ujmowicz
    ola_uj@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  86. Karolina Jakobus

    karola515@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  87. Kasia Gradowska
    kasia_gradowska3@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  88. Monika Kolbusz
    mon.ika@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  89. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  90. ada tofiluk
    xadriannax@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  91. te buty są boskie!

    Paulina Wojewódka
    wodzia91@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  92. zgłaszam się :)
    Joanna Ciechacka
    asia154@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  93. Julia Misiewicz
    juliamisiewicz@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  94. Julita Łabaj
    utkaaa00@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  95. Marta Buchholc martiinek@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  96. Paulina Maciboch
    paola321@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  97. Marlena Łabaj
    marlenalabaj@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  98. Justyna Wołoch
    justyna.woloch@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  99. Aleksandra
    a.cichocka1987@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  100. Ania Fiećko
    kala.167@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  101. Anna Winogrodzka
    annawinogrodzka1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  102. Jabłońska Paulina
    ppaulaa14@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  103. Karolina
    kdec1g@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  104. Malwina Starzewska
    malinowa199@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  105. Agata Stawikowska
    agataa8@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  106. Zgłaszam się i ja wraz z całym zastępem reniferów;)

    Magdalena Bielak
    magda.bielak1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  107. Karolina Małafiejew
    karo128@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  108. Kasia Sikora
    sikorina@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  109. Paulina Siepańska

    pinkapanska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  110. Dominika Jeziorny
    donia@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  111. Weronika Rudzińska
    weronika_0208@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  112. Klaudia Jakimow
    kjakimow@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  113. Kasia Kachniarz
    kasia_nom@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  114. Katarzyna Maniszewska
    kamman91@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  115. Nina Herzberg

    herzberg.nina@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  116. patrycjak17@gmail.com
    Patrycja Kędzior

    OdpowiedzUsuń
  117. Natalia Kobylarczyk

    nataliak1991@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  118. Cecylia Owczarek

    cecylia6@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  119. Monika Kuncewicz
    monika.kuncewicz90@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  120. rogalska35@wp.pl
    Monika Rogalska

    OdpowiedzUsuń
  121. Kamila Mizera

    kamilamizera@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  122. Basia Janik
    jasmina34@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  123. Iza Sobótka honey121@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  124. Katarzyna Sałuda
    skatrix@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  125. Ola Kosmalska

    Olka4b@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  126. Patrycja Kuchcińska
    patrysia818@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  127. Magdalena Targosz
    goraleczkaa@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  128. Ela Andrzejewska
    elciaa1004@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  129. Karolina Smulska
    smulson193@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  130. Ewa Gębala

    myszaak88@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  131. Katrina Mazur
    Katie222_1996@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  132. Milena Walicka
    milenka-0202@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  133. Weronika Jęka
    weron129@wp.pl
    ;))))

    OdpowiedzUsuń
  134. Małgorzata Rosińska
    malgorzata_rosinska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  135. Michaela Kubáňová
    kubanova.michaela@zoznam.sk

    OdpowiedzUsuń
  136. MAgdalena Gabrysiak
    magda_nr@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  137. Emilia Kasznicka

    supere@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  138. Olga Ignatowska
    olga.ignatowska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  139. Paulina Szeliga
    kiciuniaaa86@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  140. Weronika skibniewska, werka1988@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  141. Magdalena Szabelska
    magdaa0726@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  142. Edyta Mróz edunia181@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  143. Aleksandra Kaleta
    kaletaola@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  144. Laura Gawarzycka
    lauraitrev@gmail.com
    pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  145. Karolina Tuszyńska
    kolia@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  146. Monika Racinowska
    oniskaaa@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  147. Marcelina Jasińska
    ladyelyon@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  148. waruszewska.sylwia@gmail.com
    Sylwia Waruszewska.

    OdpowiedzUsuń
  149. Paula Kannenberg pauleta2000@buziaczk.pl

    OdpowiedzUsuń
  150. Hanna Kulpa

    hanulka87@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  151. Paulina Tabaka
    savannah24@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  152. Magda Sobczyk
    ms.kotowe@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  153. Joanna Ciechacka
    asia154@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  154. koniczyna_marta@interia.pl
    Marta Polakowska-Bednarczyk

    OdpowiedzUsuń
  155. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  156. Magdalena Pasierbek
    madziorek158@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  157. Piotr Henselek
    henricko@o2.pl
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  158. Agata Olczak
    agataolczak@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  159. Magdalena Czernek
    czmadzia7@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  160. Melania Wójcik
    melania.wojcik@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  161. kamila.florczak@hotmail.com

    Kamila Florczak
    pozdrawiam :))

    OdpowiedzUsuń
  162. Ewa Ziemnicka
    effcia990@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  163. sandra2604@interia.pl
    sandra tobiasz

    OdpowiedzUsuń
  164. SYWLIA BALCEWICZ
    sylwiab1988@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  165. Ania Doliwa doliwka@gazeta.pl

    OdpowiedzUsuń
  166. Joanna Kołodziejska
    genia33@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  167. Katarzyna Stelter
    kasia.stel@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  168. Agata Konopka
    agata.17ko@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  169. Sylwia Jamros, pozdrawiam wszystkie uczestniczki :)

    sylwia.jamros@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  170. Marta Franieczek
    martaff@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  171. Joanna Wawrzkowicz
    joanna0902@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  172. Magdalena Szczurek
    3myszka@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  173. Miluše Muková
    mukinisek@seznam.cz

    OdpowiedzUsuń
  174. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  175. Agnieszka Stachnik
    agnieszka.stachnik@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  176. Agnieszka Wargacka
    wargacka_aga@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  177. Julita Florczak
    julciakozak@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  178. Daria Kociuba
    riciakstyle@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  179. Julita Florczak
    julciakozak@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  180. Natalia Wiśniewska
    natajla_w@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  181. Monika gardyńska
    monika18.06@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  182. Anna Kornacka
    akornacka@bistar.com.pl

    OdpowiedzUsuń
  183. Agata Martybiuk
    martyniuk.a@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  184. joannazuzik1@gazeta.pl
    Małgorzata mróz

    OdpowiedzUsuń
  185. Justyna Rożnawska
    justyna84ro@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  186. tyszkowskamarta@gmail.com

    Tyszkowska Marta : )

    OdpowiedzUsuń
  187. sylwia włodarska
    zabcia72@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  188. Magdalena Wilk
    madzia71a@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  189. Anka Zaremba
    roberta1113@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  190. Sara Brzezińska
    mralkovicz@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń

KAŻDA OPINIA JEST DLA MNIE WAŻNA ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...