wtorek, 29 stycznia 2013

Street

Były już mocniejsze kolory, zatem czas na wzory, zacznę od panterki, która ma tyle zwolenniczek, ile przeciwniczek, ja należę do grupy pierwszej i raczej nie mam oporów w kwestii noszenia panterki. To trudny do okiełznania wzór bowiem, w nadmiarze może być nieco niebezpieczna i łatwo zahaczyć o kicz. Nie dbam o to, przesadzać nie zamierzam i obiecuję, że będę rozważna w swych paterkowych wariacjach... :)


FOTO: Mój D.

płaszcz- Pull&Bear %
koszula- Narzeczonego (H&M)
spodnie- H&M
torba- H&M
buty- Heavy Duty
czapka- H&M %

sobota, 26 stycznia 2013

Mix foto

Nie raz i pewnie nie dwa wspominałam o tym, jak bardzo kocham fotografię. Od dobrych kilku lat praktycznie nie rozstaję się z aparatem, który towarzyszy mi w każdej, mniej lub bardziej ważnej dla mnie chwili. Wśród tysięcy zdjęć zalegających da dysku, w zasadzie nie ma takiego, które nie miałoby znaczenia. Każde z nich jest bezcennym zapisem, każde z nich nawet po latach wywołuje szczery uśmiech, każde z  nich tworzy jakąś historie...


FOTO: My :)

środa, 23 stycznia 2013

Girl Like Me

Oversizowy trencz w kolorze kawy z mlekiem widniał na mojej liście must have odkąd pamiętam, jednak budżet jaki przeznaczyłam na jego zakup nie spełniał sieciówkowych norm cenowych, już prawie sobie odpuściłam i w najmniej oczekiwanym momencie (kiedy to obiecałam sobie, że już nie będę kupować płaszczy i żadnych ciężkich okryć wierzchnich) znalazłam ! Z pomocą pospieszyły mi moje ukochane, niezawodne lumpeksy. 
Cena...?
-Zawrotna, kosztował mnie całe 15zł.


FOTO:  Mój D.

płaszcz- SH
swetry- SH
spodnie- SH
czapka/szalik- H&M %
rękawiczki- SH
torba- Zara 
buty- Blink (Heavy Duty)

sobota, 19 stycznia 2013

We Walk

Zgodnie z zapowiedzią, każda kolejna stylizacja obfitować będzie w mocniejszy akcent, wzór tudzież kolor... Dziś wychodzę  z mocniejszym naciskiem na kolor, a konkretnie zieleń, której ostatnio nie mogę się oprzeć, aby całość była bardziej w moim stylu, postawiłam na stare dobre połączenie, czyli niezawodne skórzane elementy oraz dżins... 

ps Miłego dnia Wam życzę !!


FOTO: Mój D.

płaszcz- Sheinside.com (tutaj)
koszula- Mojego D. (Pull&Bear)
spodnie- H&M
buty-H&M
torebka- Mohito %
czapka- H&M%

wtorek, 15 stycznia 2013

She Wolf

Jak już pewnie zauważyłyście coraz chętniej sięgam po mocniejsze akcenty, które budują większość mich stylizacji, ale mogę Was zapewnić, że to dopiero wstęp do tego, co będzie się działo przez najbliższe miesiące... Stawiam przede wszystkim na wzór, zwierzęce motywy już zdominowały moją szafę, nie zabraknie również mocnych, wyrazistych kolorów poczynając od zieleni, chabru a kończąc na neonach.

ps Zostawiam Was z piosenką, która gdyby nie Pan Guetta, byłaby idealna ;)


FOTO: Mój D.

kamizelka- Pull&Bear %
ramoneska- NY
t-shirt- Zara % 
spodnie- SH
buty- Next SH
rękawiczki- SH
torba- Zara
czapka- H&M %

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...