piątek, 24 stycznia 2014

One For The Road

Ostatnio bardzo często noszę się w szarościach, cieszę się niezmiernie z ich powrotu do łask, a ponadto znalazłam świetną alternatywę dla ukochanej czerni, jak dla mnie szary jest równie uniwersalny i bez obaw łączę go z innymi kolorami, w połączeniu z granatem i bielą (jak widać na załączonym obrazku) tworzy niebanalny zestaw, który świetnie sprawdzi się na co dzień.

ps Trzymajcie się ciepło ;)


 FOTO: Mój D.

futerko- Sheinside.com (tutaj)
bluzka- SH
spodnie- SH
buty/torba/rękawiczki- Mohito
okulary- Ray Ban
czapka- H&M


piątek, 17 stycznia 2014

Do I Wanna Know?

Często zmieniające się tendencje nie rzadko stawiają nas przed wyborem między tym, co funkcjonalne, a tym co w danej chwili jest rozchwytywane. Zapewne krata za chwilę będzie dogorywać samotnie na dnie szaf lecz ja pozwolę sobie spędzić z nią nieco więcej czasu. 
Myślę, że warto mieć jedną, dwie rzeczy, które same w sobie stanowią całkowity wyraz stylizacji, nawet jeśli niedługo znów odejdą w zapomnienie.


 Foto: Mój D.

płaszcz- 6KS.com (tutaj)
spodnie- H&M
buty- Zara
torba/rękawiczki- Mohito
czapka- Reserved
sweter- sh

poniedziałek, 13 stycznia 2014

Black Coat

Jak dotąd pogoda sprzyjała blogowaniu, jednak chęci ostatnimi czasy brakuje i to bardzo... 
Wiem, nawaliłam, obiecałam poprawę, ale obowiązki życia codziennego wzięły górę. Wraz z pogorszeniem pogody nadeszła i ona- ,,wena'' mam nadzieję, że tym razem zostanie na dłużej!
Jeśli chodzi o stylizację, to dużą rolę odgrywają dodatki, bo jak to mówią ,,diabeł tkwi w szczegółach'' i jak widać niewiele potrzeba, aby zwykły zestaw nabrał zupełnie innego wymiaru. Foto: Mój D.

płaszcz- Sheinside.com (tutaj)
tunika- Cubus
spodnie- sh 
buty- H&M
torba- Mohito %
szalik/czapka- H&M %

poniedziałek, 6 stycznia 2014

Pink sweater

Ostatnie kilka sezonów to przede wszystkim dominacja wzoru. Wśród tych wszystkich tendencji wiele z nich nie robi na mnie większego wrażenia, ale jest kilka tych, które na dobre zadomowiły się w mojej szafie. Dobrze wiecie, że nie lubię trwonić astronomicznych kwot i zazwyczaj cieszę się jak dziecko, gdy uda mi się znaleźć w secondhandzie coś, co w danej chwili jest na tapecie, czasem jednak znajdzie się jedna, dwie rzeczy, które skutecznie przekonają mnie, by zainwestować parę złotych więcej.


FOTO: Mój D.

płaszcz- Zara
sweter- sh
spodnie- sh
buty- H&M
torba- H&M
środa, 1 stycznia 2014

Happy New Year 2014 !!!

Z należytym impetem weszliśmy w nowy rok. Rok nowych postanowień, nowych pragnień, nowych nadziei. Pora na otwarcie nowego rozdziału, który mam nadzieję, będzie pełen pozytywnych wątków i bohaterów. Tego Wam i sobie życzę. Oby wystarczyło nam energii do realizacji wszystkich planów i spełniania wszystkich marzeń. Szczęśliwości, moi drodzy!!


 FOTO: Mój D.

kamizelka- Reserved
sukienka- Reserved
torebka- Mohito
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...