niedziela, 27 listopada 2016

Daniel Wellington Classic Black - pomysł na prezent


Im jestem starsza, tym bardziej upewniam się w przekonaniu, że klasyka pod każdą postacią, zawsze się sprawdza, a jeśli w parze idzie jakość, to zawsze będę na TAK! W ostatnim wpisie wspominałam, że zdecydowałam się ograniczyć zakupy do rzeczy niezbędnych mi w codziennym funkcjonowaniu, a tak się składa, że zegarek bez dwóch zdań do nich należy. Tym razem zdecydowałam się na nowość od Daniel Wellington. Seria zegarków Classic Black oraz bransoletek Classic Cuff, idealnie wpisała się w moje modowe upodobania. Przyznam, że jestem w prost oczarowana prostotą i elegancją w ich wydaniu.

Psst! Jeśli nie macie pomysłu na prezent, to zegarek będzie idealnym rozwiązaniem! Podczas składania zamówienia na stronie www.danielwellington.com/pl koniecznie skorzystajcie z hasła 'justherfashion' - otrzymacie -15% rabatu na całą wartość zamówienia ;) Kod ważny do 15.01.2017 !

__________________________________________________________________________________________________________


Dodatkowo na stronie, z okazji BLACK FRIDAY & CYBER MONDAY w dniach od 25-28.11.2016, czeka na Was niespodzianka! Do każdego zamówionego zegarka, otrzymacie pasek gratis!

___________________________________________________________________________________________

4 komentarze:

KAŻDA OPINIA JEST DLA MNIE WAŻNA ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...